GAN TÜRKİYE Üye Şirket Temsilcileri Toplantısı

GAN TÜRKİYE Üye Şirket Temsilcileri Toplantısı

GAN TÜRKİYE Üye Şirket Temsilcileri Toplantısı, 13 Mayıs 2016 tarihinde İstanbul’da Adecco’nun ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantı’nın açılışı ve başkanlığı TİSK Genel Sekreteri Bülent Pirler tarafından yapıldı. Pirler, 13 Mayıs 2015 tarihinde İŞKUR ile imzalanan “İşbaşı Eğitimde İşbirliği Protokolü”nin yıldönümü olduğunu ve Üye Şirketlerin İŞKUR ile işbirliğinin başarılı şekilde sürdüğünü belirtti.

Nestle, Petek Plastik, Brisa ve Vodafone’un katılımıyla GAN TÜRKİYE Üye Şirket sayısının 31’e ulaştığını ifade eden Pirler, GAN TÜRKİYE’nin hızla ve emin adımlarla büyüdüğünü vurguladı.

Pirler, 23 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirilen TİSK KSS Ödül Töreni’nde Büyük Ödülü alan Ford Otosan ve GAN TÜRKİYE Özel Ödülünü alan Mercedes-Benz Türk’ü tebrik etti.

Toplantıda, Konfederasyonumuz Temsilcileri tarafından GAN TÜRKİYE Faaliyet Raporu ve Uluslararası GAN Hakkındaki Gelişmeler sunulurken, Adecco Ankara Bölge Müdürü Melda Özkan, Adecco’nun işbaşında eğitim konusunda yaptığı çalışmaları anlattı.

İŞKUR İstihdam Uzmanı Eser Erol, İşbaşı Eğitim Programı konusundaki gelişmeleri ve teşvik paketindeki güncellemeleri anlatarak, katılımcıların sorularını cevapladı.

Toplantıda ayrıca Özel Sektör Gönüllüleri Derneği Koordinatörü Başak Güçlü Elbir tarafından “Meslek Lisesi Koçları Programı” tanıtılırken, Danone Nutricia Türkiye İş Destek Birimleri İnsan Kaynakları Direktörü Pınar Çanakçı, “Çalışan Annelerin 1000 Günü Projesi” hakkında bilgi verdi.

Haberi Paylaş